Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
На Волині жінка ошукала пенсіонерів майже на 200 тисяч гривень: її взяли під варту

Зловмисниці обрали запобіжний захід.

Фото Буг.

На Волині жінка ошукала пенсіонерів майже на 200 тисяч гривень: її взяли під варту

За наполегливої позиції прокурорів Ковельської окружної прокуратури суд обрав 38-річній жительці Луганської області, підозрюваній у вчиненні на Волині шахрайств (ч.2 ст. 190 КК України), запобіжний захід у вигляді тримання під вартою

Слідство вважає, що жінка із не встановленими наразі спільниками реалізовувала схему шахрайства «Ваш родич потрапив у ДТП».  

Ця схема далеко не нова. До жертв – переважно людей похилого віку – телефонує нібито лікар, який повідомляє прикру новину – хтось із рідних абонента втрапив у ДТП та потребує терміново дороговартісної операції. Звісно ж, є людина, яка може одразу приїхати по гроші та передати їх у лікарню. 

Налякані старенькі легко віддають усю наявну готівку шахраям, вважаючи, що таким чином рятують рідних.

Налякані старенькі легко віддають усю наявну готівку шахраям, вважаючи, що таким чином рятують рідних.
Так 19 та 20 грудня 2021 року жертвою ошуканців стали двоє волинян, які віддали підозрюваній 120 та понад 40 тисяч гривень, аби оплатити лікування доньок.

Наступних 60 днів жінка перебуватиме під вартою.

Особи ж її спільників встановлюють.

Обласна прокуратура укотре звертається до громадян із проханням повідомляти правоохоронні органи про телефонні дзвінки псевдолікарів чи «правоохоронців», які розповідають, що ваш близький родич втрапив у лікарню чи поліцію і, аби залагодити  справу, необхідно переказати якусь суму на вказаний шахраями картковий рахунок або віддати гроші визначеній особі. 

У жодному разі не надсилайте і не передавайте кошти шахраям у таких випадках та обов’язково звертайтеся із заявами про факти таких дій у правоохоронні органи.
Попередьте своїх родичів похилого віку про можливі шахрайські дії зловмисників,  бо лише ваша пильність та здоровий глузд убереже вас від того, щоб не стати жертвою шахрайства.

Джерело: Пресслужба обласної прокуратури.
Telegram Channel