
ДТП сталася у селі Біличі.
На Волині у ДТП загинуло двоє людей: у поліції розповіли подробиці аварій (Фото)
За минулу добу на Волині внаслідок ДТП двоє людей загинуло, ще троє отримали тілесні ушкодження
Автопригоди трапилися у Володимир-Волинському, Ковельському та Луцькому районах. За усіма фактами пригод, де загинули та травмувалися люди, триває слідство.
Учора, 27 грудня, ввечері на автодорозі поблизу села Біличі Володимир-Волинського району легковик BMW 518 злетів з дороги та врізався у дерево. За кермом транспортного засобу перебував 24-річний житель Іваничівської громади. Він загинув на місці.
Цього ж дня на ґрунтовій дорозі між селами Омеляне – Голядин Ковельського району 68-річний шаччанин, рухаючись заднім ходом трактором МТЗ – 80 з причіпом, наїхав на 58-річного жителя Шацька.
27 грудня також на ґрунтовій дорозі між селами Омеляне – Голядин Ковельського району 68-річний шаччанин, рухаючись заднім ходом трактором МТЗ – 80 з причіпом, наїхав на 58-річного жителя Шацька. Внаслідок автопригоди постраждалий загинув.
На автодорозі у селі Дачне Луцького району зіткнулися ВАЗ 210994 та Nissan Vanette.
Попередньо, 20-річний водій ВАЗу, на слизькій дорозі, ймовірно, не впорався з керуванням та виїхав на смугу зустрічного руху.
Внаслідок зіткнення постраждав водій легковика та його 27-річний пасажир. Вони жителі міста Ківерці.
Також внаслідок ДТП травми отримав 28-річний пасажир автомобіля Nissan Vanette. Усіх постраждалих госпіталізували.
За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Слідство триває.




