Курси НБУ $ 29.25 € 30.77
«Усе можна було зробити інтелігентніше»: Волинська митниця підтвердила обшуки на Ягодині

На пункті пропуску ДБР проводило оперативні заходи.

Фото: ua-1.com.

«Усе можна було зробити інтелігентніше»: Волинська митниця підтвердила обшуки на Ягодині

Пропускний пункт Ягодин працює у штатному режимі і співпрацює із правоохоронцями в межах повноважень

Вчора на митному посту «Ягодин» Волинської митниці з 14:00 ДБР проводило оперативні заходи. Про це написав у фейсбуці Павло Верещагін. «Зламано шлагбаум, покладено обличчям до долу всю зміну поста. Відпрацювання проводилося в рамках кримінального провадження, щодо зловживання владою або службовим становищем за ознаками вчинення злочину передбаченого статтею 364 Кримінального кодексу України. З сьогоднішнього дня керівник митниці Гузь на лікарняному», - йдеться у дописі Павла Верещагіна.

Учора на митному посту Ягодин відбувався обшук, –підтвердила Волинська митниця у дописі на фейсбук-сторінці. Він проводився за ухвалою Личаківського районного суду у місті Львів від 21 грудня у кримінальному провадженні, що стосується порушень законодавства з боку суб’єктів ЗЕД. Правоохоронці вилучали документи, які могли б це підтвердити або спростувати.

Щодо зміни ВМО №1, нікого з працівників не «клали», не затримували, підозр чи повісток про виклик як свідків не вручали.

Щодо зміни ВМО №1, нікого з працівників не «клали», не затримували, підозр чи повісток про виклик як свідків не вручали. Звісно, усе можна було зробити інтелігентніше, шляхом отримання дозволу на тимчасовий доступ до бази даних. Але маємо те, що маємо…

Ягодин працює у штатному режимі і співпрацює із правоохоронцями в межах повноважень.

«А щодо лікарняного начальника, він на ньому був і ДО цих подій - жива людина, високий епідсезон. З кожним буває», - йдеться у дописі.

Джерело: Волинська митниця
Telegram Channel