Курси НБУ $ 29.25 € 30.77
На Волині судитимуть поліцейського, який завдав підприємству збитків на 9 мільйонів гривень

Експравоохоронець постане перед судом.

Фото: Волинська обласна прокуратура.

На Волині судитимуть поліцейського, який завдав підприємству збитків на 9 мільйонів гривень

У жовтні 2021 правоохоронця звільнили з лав поліції

Волинська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у розслідуваному Територіальним управлінням ДБР у Львові кримінальному провадженні щодо колишнього слідчого в особливо важливих справах Головного управління Національної поліції у Волинській області, обвинуваченого у перевищенні службових повноважень, службовому підробленні та невиконанні рішення суду, що спричинило тяжкі наслідки (ч.3 ст. 365, ч. 2 ст. 366, ч. 3 ст. 382 КК України). Про це інформує Волинська обласна прокуратура.

Не маючи для цього повноважень, він протиправно передав вилучений товар вартістю понад 9 млн грн третім особам.

Слідство вважає, що злочинними діями правоохоронця приватному підприємству завдано збитків на понад 9 мільйонів гривень.

У ході розслідування кримінального провадження поліцейський у листопаді 2020 незаконно вилучив майно, належне суб'єкту господарювання.

Аби не виконувати рішення суду про повернення майна власнику, слідчий підробив службові документи та, не маючи для цього повноважень, протиправно передав вилучений товар вартістю понад 9 млн грн третім особам – і він зник. Тепер за свої дії він відповідатиме перед судом.

Telegram Channel