Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
«21 хвилина – це дуже круто... у сексі»: найдовше в історії привітання Зеленського розсмішило соцмережі (Відео)

На привітання Президента українці відреагували по-різному.

Фото obozrevatel.com.

«21 хвилина – це дуже круто... у сексі»: найдовше в історії привітання Зеленського розсмішило соцмережі (Відео)

На привітання президента України Володимира Зеленського з Новим 2022 роком відреагували українські політики та лідери думок

Деякі з них писали про те, що звернення глави держави було надто довгим. А частина користувачів мережі поскаржилася, що не почула після нього Гімну України.

Так, головний редактор видання «Главком» Віктор Шлінчак на своїй сторінці у Facebook написав, що четвертій хвилині ролика йому стало нудно і він вимкнув звук. Саму картинку з розсадкою людей за столом він порівняв із «поминками».

На YouTube-каналі Офісу президента України під відео із новорічним привітанням Зеленського відключили коментарі.

Він зазначив, що за програмою звернення Зеленського мало тривати 10 хвилин, але зайняло всі 20. І незрозуміло, «на кого воно було розраховане».

«Картинка ролика – як у когось на поминках. При вимкненому звуку так і сприймалося. Усі тримали келихи і думали: «Коли це закінчиться і дадуть нарешті дітям випити сік»?» – написав Шлінчак.

На тривалість привітання звернув увагу і екснардеп Віталій Чепінога у Facebook. «Ну і про новорічне привітання Зеленського. 21 хвилина – це дуже круто! У сексі!» – написав політик.

Водночас, нардеп та колишній директор Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович знайшов у фразі президента «І як тільки ми приберемо лінію розмежування в голові, вона зникне і на карті» схожість із фільмом «Не дивіться нагору». У цьому творі описується ситуація, коли на Землю летить комета, а політики кажуть людям просто не дивитися вгору.

Зазначимо, що на YouTube-каналі Офісу президента України під відео із новорічним привітанням Зеленського відключили коментарі. При цьому ролик набрав лише 1,3 тисячі лайків при майже 40 тисячах переглядів, а дизлайки віднедавна на платформі не відображаються.

Додамо, що користувачі мережі також були обурені тим, що у відео не було символіки України за спиною президента, на відміну від торішнього вітання.

Деякі коментатори писали, що після слів Зеленського на низці каналів не пролунав Гімн України. У версію привітання, опубліковану в соцмережах, його не було включено.

Проте були у мережі та позитивні реакції на звернення глави держави.

Так, користувачка Facebook з ніком Lena Arkh написала, що привітання Зеленського «було про людей, великих і маленьких українців, чиї вчинки у 2021 варті відзнаки». Вона розповіла, що її 8-річну племінницю запросили на президентську ялинку.

«Яринчин малюнок переміг на міжнародному конкурсі малюнків, який організувало Європейське космічне агентство. Тепер її малюнок планети Юпітер нанесуть на космічну ракету «Arianе-5», запуск якої відбудеться в 2023 році», – написала Олена.

Читайте також: Що побажав Зеленський українським олігархам (Відео).

Реклама Google

 

Telegram Channel