Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Українець намагався провезти через кордон старовинну шпагу

Поклав серед особистих речей інших людей.

Фото Закарпатська митниця.

Українець намагався провезти через кордон старовинну шпагу

Раритет, упакований в чорну поліетиленову плівку з написом, лежав на верхній полиці серед особистих речей інших пасажирів

Раритетну зброю – старовинну шпагу, намагався перевезти через кордон житель Тернопільської області.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє Закарпатська митниця.

«Сьогодні вранці, 3 січня 2022 року, у зоні митного поста «Тиса» закарпатські митники виявили в рейсовому автобусі старовинну зброю, яку намагалися завезти в Україну в обхід декларування та без дозвільних документів. Порушник митного законодавства - 27-річний житель Тернопільщини, який, повертаючись з Італії додому, під час проходження митних процедур «забув» задекларувати старовинний витвір військового мистецтва – шпагу», - йдеться у повідомленні.

Зброю виявили інспектори-оперативники управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Закарпатської митниці під час перевірки салону автобуса, який здійснював міжнародні перевезення.

Раритет, упакований в чорну поліетиленову плівку з написом, лежав на верхній полиці серед особистих речей інших пасажирів.

Перед проходженням митного контролю у «червоному коридорі», цей пасажир свідомо вказав у декларації виключно паспортні дані та відсутність будь-яких товарів, переміщення яких обмежено або заборонено без дозвільних документів.

У поясненні він зазначив, що перевозив шаблю на прохання малознайомої особи з Риму в Україну.

У поясненні він зазначив, що перевозив шаблю на прохання малознайомої особи з Риму в Україну.

 

 

 

Згідно з чинним законодавством, для перевезення через кордон будь-якої зброї необхідні дозвільні документи відповідних органів, зокрема, з експертною оцінкою. У цьому випадку пасажир не мав при собі жодних дозвільних документів на старовинну шпагу.

 

 

Щодо тернополянина складено протокол про порушення митних правил.

 

 

 

Крім цього, митниця скерувала повідомлення до правоохоронного відомства за ознаками статті 263 Кримінального кодексу України - незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Читайте також: У Бердянську чоловік віз на велосипеді труп товариша, його зняли вуличні камери

Реклама Google

Telegram Channel