Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
У відомої української співачки стався викидень (Фото)

Оце так!

Фото Pixabay.

У відомої української співачки стався викидень (Фото)

Marietta розповіла про особисту трагедію

Українська співачка Marietta напередодні Нового року вирішила підвести підсумки, один з яких виявився трагічним, передає УНІАН.

Виявляється, в 2021 році зірка дізналася про вагітність і вже у всю готувалася до материнства. Але на Різдво вона відчула біль у животі, тому разом з чоловіком поїхала до лікарні.

«Після слів, що розвитку немає, серце не стукає, вечір я дуже погано пам'ятаю. Назвати це шоком складно, я просто не можу описати свій стан в той момент... найбільше мене вразили слова лікарів, що завмерла вагітність, викидень — це нормально, так може бути і 2, і 3 рази, ви не знали? Ні, ми не знали», - сказала артистка.

Саша - це мій герой, я не думала, що зможу вже побачити щось нове за 11 років відносин, але його підтримка реально тримала мене в розумі.

Також вона додала, що багато людей не підтримали її у важку хвилину. Поруч були тільки чоловік, батьки і кілька друзів. 

«Саша - це мій герой, я не думала, що зможу вже побачити щось нове за 11 років відносин, але його підтримка реально тримала мене в розумі», - додала зірка.

Читайте також: Олег Винник зворушливо привітав «таємну дружину» (Фото).

Довідково: Marietta - це українська співачка, брала участь у національному відборі на пісенний конкурс Євробачення в 2012 і 2013 роках. У 2013 році випустила альбом «Смак тебе».

Реклама Google

 

 

 

 

Telegram Channel