Курси НБУ $ 29.25 € 30.53
На тлі погроз про масові звільнення поліцейським пообіцяли підняти зарплати вже у січні

Кабмін виділив кошти для підвищення зарплат поліцейських.

Фото УНІАН.

На тлі погроз про масові звільнення поліцейським пообіцяли підняти зарплати вже у січні

Збільшення зарплати правоохоронців відбуватиметься поетапно.

Кабінет Міністрів України виділив кошти для підвищення зарплат поліцейських вже з січня

Про це заявив голова Національної поліції Ігор Клименко у фейсбуці.

«Я розумію невдоволення поліцейських. Однозначно зарплата має бути співмірною ризикам», - заявив Клименко.

За його словами, питання заробітної плати завжди було чи не найбільш чуттєвим для поліцейських.

«Впродовж минулого року ми знаходили можливості покращувати ситуацію із додатковими виплатами: поліцейські отримували матеріальну допомогу на розв'язання соціально-побутових питань, гроші надходили й на оздоровлення. І цю практику ми будемо продовжувати. На так звану 13-ту зарплату грошей не було передбачено. Кошти не були закладені в бюджет-2021», - підкреслив він.

Першочергово зарплати зростуть в патрульних, спецпризначенців та поліцейських, які несуть службу в зоні ООС. Також очікується наступне підвищення у квітні. При цьому Клименко наголосив, що керівники Нацполіції, структурних та територіальних підрозділів підвищення зарплат не отримають.

Водночас попри це, Клименко заявив, що має приємну новину для поліцейських.

«Кабінет Міністрів України виділив поліції гроші для поетапного підвищення грошового забезпечення поліцейським із цього місяця. Першу підвищену зарплатню вони отримають вже наприкінці січня», - наголосив голова Нацполіції.

Зокрема, першочергово зарплати зростуть в патрульних, спецпризначенців та поліцейських, які несуть службу в зоні ООС. Також очікується наступне підвищення у квітні. При цьому Клименко наголосив, що керівники Нацполіції, структурних та територіальних підрозділів підвищення зарплат не отримають.

«Хочу підкреслити, що суттєве підвищення зарплати всім працівникам поліції – надскладне питання. В сьогоднішніх умовах – це надвелике навантаження на бюджет. Однак, крок за кроком, ми це отримаємо. Поліцейський обов’язково матиме гідну зарплату за достойну цілодобову службу заради свого народу», - заявив чиновник.

До кінця грудня 2021 року стало відомо, що українські поліцейські незадоволені низьким рівнем заробітної плати. Відповідні повідомлення з'явились у коментарях на офіційній сторінці МВС України. За словами правоохоронців, вони отримують 13 тисяч гривень, а керівництво МВС та прокурори – по + 100 тисяч гривень до зарплати. Крім того, під постом розповіли, що поліцейські не отримують «ковідні» виплати та 13-ту зарплату. На цьому тлі поліцейські погрожували масовими звільненнями.

Читайте також: «Європейська Солідарність» вимагає терміново виплатити заборгованості та підвищити зарплату співробітникам Національної поліції, – заява партії

Telegram Channel