Гол українця вибив з Кубка Іспанії чинного переможця Ліги Європи

Ото дав!

Фото zbirna.com

Богдан Милованов відзначився на 88-й хвилині

«Спортинг» (Хіхон) сенсаційно обіграв «Вільярреал» в матчі 1/16 фіналу Кубка Іспанії.

Звитягу «Спортингу» приніс 23-річний українець Богдан Милованов, який на 88-й хвилині поцілив у ворота «жовтої субмарини» та вибив команду Унаї Емері з Кубка Іспанії, повідомляє УНІАН.

Богдан відбігав на полі всі 90 хвилин. Переможний гол він забив, коли рахунок на табло був 1:1. Милованов виступає на позиції правого захисника. Українець в рамках Сегунди (другий за престижністю дивізіон в Іспанії) в цьому сезоні відзначився одним забитим м'ячем.

Нагадаємо, що «Вільярреал» є чинним переможцем Ліги Європи. В поточному сезоні вони пробилися до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, де їх чекає цікавий суперник - «Ювентус».

В «Спортингу» також виступає інший українець Василь Кравець, який зіграв лише перший тайм проти «Вільярреала».

Богдан Милованов народився в Луганську, але в 5 рочків емігрував разом з сім'єю до Іспанії. В його активі 4 матчі за молодіжну збірну України.