Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
Сказали, що немовля знайшли на смітнику: 16-річна дівчина на Різдво народила вдома дитину

Здоров’я мамі і дитинці!

Фото з фейсбук-сторінки 103 Закарпаття.

Сказали, що немовля знайшли на смітнику: 16-річна дівчина на Різдво народила вдома дитину

7 січня об 16.33 на диспетчерський пульт Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги надійшов виклик із одного з сіл Іршавщини – жінка схвильовано розповідала що знайшла на смітнику новонароджену дитину

Бригада № 907 у складі фельдшера Яни Бровдій та водія Віталія Цогли миттєво прибула на місце події, повідомляє Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги.

Жінка, яка викликала «швидку», провела медиків до своєї хати і пояснила, що коли виносила сміття - знайшла немовля у картонній коробці. На момент прибуття бригади немовля було вже переодягнуте і, на диво, спокійне.

Згодом прибула й поліція, яка остаточно з’ясувала всі обставини цього випадку.

Фельдшер оглянула дитинку, обробила пуповину і звернула увагу на низку розбіжностей у розповіді жінки. Згодом прибула й поліція, яка остаточно з’ясувала всі обставини цього випадку.

 

 Історію із знахідкою на смітнику немовляти жінки вигадала, щоб приховати пологи своєї неповнолітньої доньки. 16-річна дівчина народила ще зранку 7 січня, але через побоювання осуду односельців родина вирішили розіграти «виставу» із знахідкою на смітнику…

Молоду маму та новонароджену дівчинку «швидка» доставила до Іршавської районної лікарні. Вони обидві почувають себе добре.

Реклама Google

Telegram Channel