Курси НБУ $ 41.23 € 44.77
Після вихідних в Україні зміниться курс долара

Ситуація на валютному ринку буде відносно стабільною у першому місяці січня.

Фото з відкритих джерел.

Після вихідних в Україні зміниться курс долара

В Україні курс долара після вихідних, 10 січня, збільшиться на 5 копійок і становитиме 27,49 грн/$. Євро подорожчає на 6 копійок до 31,1 грн/€

Такі довідкові дані опублікував на офіційному сайті Національний банк України, передає Обозреватель.

Варто зазначити, що НБУ показує довідкову вартість валюти. Реальний курс долара формуватиметься на готівковому ринку. Курс залежить від балансу попиту та пропозиції на ринку.

Зазначимо, під час вихідних у перші дні січня попит на валюту значно знижується. Це пов'язано з тим, що бізнес не виявляє такої активності.

 Під час вихідних у перші дні січня попит на валюту значно знижується. Це пов'язано з тим, що бізнес не виявляє такої активності.

Аналітикиня Concorde Capital Євгенія Ахтирко вважає, що до кінця січня вартість долара може знизитись до психологічної позначки. «Не буде великої активності, тому, напевно, не буде й великої кількості учасників ринку, які могли б запропонувати багато валюти та встановити тенденцію до зміцнення курсу. – каже Охтирко. – Але невелике зміцнення все-таки можливе. Ймовірно, ринок намагатиметься повернути курс до позначки 27 грн».

Ситуація на валютному ринку буде відносно стабільною у першому місяці січня. Ризики з валютою пов'язані насамперед із загрозою військової ескалації з боку Росії. Крім того, 2022-го на вартість валюти впливатимуть високі ціни на енергоресурси.

Читайте також: Через коронавірус картопля фрі буде дефіцитом

Реклама Google

Telegram Channel