40-річний Златан Ібрагімович повторив рекорд Кріштіану Роналду

Оце так!

Фото REUTERS.

Феноменальний швед продовжує дивувати футбольний світ

У неділю, 9 січня, в рамках 21-го туру італійської Серії А «Венеція» приймала «Мілан». Гра завершилася перемогою гостей з рахунком 3: 0.

Рахунок вже на першій хвилині поєдинку відкрив нападник Златан Ібрагімович, інформує УНІАН.

У другому таймі захисник гостей Тео Ернандес оформив дубль і збільшив перевагу «россонері».

«Венеція - «Мілан» - 0:3

Голи: Ібрагімович, 2, Ернандес, 48, 59 (пенальті).

«Венеція»: Ромеро, Маццоккі, Свобода, Чеччароні, Хапс, Кюізанс (Кіїн, 60), Ампаду, Бузіо (Фьорділіно, 79), Араму (Юнсен, 60), Анрі (Чрнігой, 60), Окереке (Бьяркасон, 88).

«Мілан»: Меньян, Флоренці (Странья, 88), Калулу, Габбья, Ернандес, Тоналі, Бакайоко, Салемакерс (Жуніор Мессіас, 46), Браїм Діас (Мальдіні, 73), Рафаел Леау (Ребіч, 62), Ібрагімович (Жиру, 73).

Попередження: Чеччароні – Салемакерс, Габбья, Тоналі.

Вилучення: Свобода, 58.

Варто відзначити, що «Венеція» стала 80-м клубом з топ-5 ліг Європи, який пропустив гол від шведського форварда Златана Ібрагімовича.

Варто відзначити, що «Венеція» стала 80-м клубом з топ-5 ліг Європи, який пропустив гол від шведського форварда Златана Ібрагімовича. У поточному столітті лише одному футболісту вдавалося досягти такого результату - форварду Кріштіану Роналду, який зараз виступає за «Манчестер Юнайтед». Для португальця 80-ю командою став «Бернлі» 30 грудня.

Ібрагімович - найкращий бомбардир «россонері» у цій Серії А. На рахунку у 40-річного шведа 8 голів у 13 матчах цього сезону чемпіонату Італії.

Ще три гравці клубу - Рафаел Леау, Франк Кессьє і Олів'є Жиру – забили по 5 м'ячів.

«Мілан» за 21 тур набрав 48 балів і займає перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Італії.

На другій позиції з 46 очками йде міланський «Інтер», але у них на два матчі зіграно менше. Третій рядок за «Наполі» (40 очок).

«Венеція» з 17 очками в активі йде на 16-й сходинці.