Курси НБУ $ 41.22 € 44.70
Злісний неплатник аліментів намагався глупої ночі пішки дістатися до Польщі

Здуріти можна!

Фото ДПС України.

Злісний неплатник аліментів намагався глупої ночі пішки дістатися до Польщі

Чоловік покладався на навігатор у смартфоні...

Поблизу села Верховина Бистра Ужгородського району прикордонники Чопського загону затримали 41-річного харків’янина, який лагодився незаконно потрапити в Польщу, інформує ДПС України.

Правопорушника виявив прикордонний наряд відділення «Верховина Бистра». Під час перевірки місцевості військовослужбовці помітили, як у бік держрубежу рухається невідомий з туристичним спорядженням. «Мандрівника» затримали в адміністративному порядку та доставили у спецприміщення відділу «Великий Березний» з метою встановлення обставин правопорушення та складання документів у справі.

Як з’ясувалося, чоловік прибув на Львівщину з Харкова різними видами транспорту, а з Волосянки йшов на Закарпаття пішки по навігатору в мобільному додатку.

Як з’ясувалося, чоловік прибув на Львівщину з Харкова різними видами транспорту, а з Волосянки йшов на Закарпаття пішки по навігатору в мобільному додатку. Правопорушник зізнався, що його тимчасово обмежено у праві виїзду за кордон, оскільки він не виконував рішення суду щодо сплати аліментів. Тож відчайдух проклав собі маршрут через прикордонну Лубню у напрямку Польщі і навіть придбав онлайн-квиток на автобус з першого польського села Устшикі Гурне до міста Санок. Там він сподівався влаштуватися на роботу.

У діях затриманого вбачають ознаки правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.204-1 КупАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Його справу буде розглядати суд.

Реклама Google

Читайте також: Серійну ґвалтівницю з Дніпра засудили до дев'яти років в'язниці.

Telegram Channel