Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
Мешканці громади з Волині відправили захисникам  на Схід майже 3 тонни подарунків (Фото)

Подякували захисникам.

Фото: Боратинська сільська рада.

Мешканці громади з Волині відправили захисникам на Схід майже 3 тонни подарунків (Фото)

Напередодні Різдва жителі Боратинської громади долучилися до благодійної акції - передали гуманітарну допомогу військовослужбовцям на Схід

Збір допомоги для бійців 1-ї штурмової роти Добровольчого українського корпусу Правого сектору ініціювали Управління патрульної поліції у Волинській області та місцеві депутати Микола Собуцький, Ярослав Черняк, Андрій Мороз.

Мешканці громади охоче долучитися до ініціативи. За лічені дні вдалося зібрати близько 3 тонн гуманітарного вантажу: продукти харчування, побутова хімія, засоби особистої гігієни, теплі речі. Активними учасниками доброчинної акції стали школярі, які підготували для військовослужбовців малюнки та листи з побажаннями. Передати святковий вантаж на Схід вирушив представник депутатського корпусу Андрій Мороз.

Щоб різдвяні свята стали для наших захисників трішки теплішими і домашніми, щоб вони відчули нашу любов, повагу і підтримку ми долучилися до цієї акції.

«Щоб різдвяні свята стали для наших захисників трішки теплішими і домашніми, щоб вони відчули нашу любов, повагу і підтримку ми долучилися до цієї акції, - розповідають організатори. - Щиро дякуємо усім мешканцям громади, які відгукнулися та допомогли зібрати подарунки для військовослужбовців. Переконані, що це хороший привід сказати «Дякую» тим, хто щодня ризикує власним життям, аби у нас над головою було мирне небо, спокій в наших серцях і можливість жити».

Джерело: Боратинська сільська рада територіальна громада Луцького району Волинської області офіційний сайт
Telegram Channel