Курси НБУ $ 41.01 € 44.73
Сварились через деревину: рінянин відстрелив пальця лісівнику

Зловмиснику винесли вирок.

Фото Pixabay.

Сварились через деревину: рінянин відстрелив пальця лісівнику

Інцидент трапився на Сарненщині

Під час розгляду цієї справи у суді, підозрюваний свою вину визнав частково. Він зазначив, що того вечора між ними дійсно був конфлікт, в ході якого розпилив газовий балончик в бік лісівника. Втікаючи мотоциклом від переслідування, заховався у будинку своєї матері. Через вікно побачив, що до господарства під`їхав трактор із увімкненими фарами та на територію подвір`я зайшов лісівник із сокирою, який нецензурно лаявся, ламав вхідні двері будинку. Тож втікач злякавшись взяв рушницю, зарядив її набоями та вирішив налякати нападника. Коли відчинив двері, то лісівник підбіг і схопив рукою рушницю за стволи, намагаючись її вирвати. Підозрюваний каже, що здійснив один постріл вгору, а інший в сторону, передає rivne.media.

Працівник лісу заявив про цивільний позов, яким хотів стягнути із обвинуваченого 80 тисяч гривень завданої моральної шкоди.

Сам же майстер лісу в суді розповів, що ввечері у селі Купель між ним і підозрюваним була суперечка. Останній нібито пред`явив йому претензії, чому він не дає йому ліс. У ході конфлікту підозрюваний розпилив йому в обличчя газовий балончик та втік. Майстер лісу сів на трактор та прибув до господарств. Каже, сокири в руках не мав, той вийшов з будинку з рушницею, здійснив один постріл, яким спричинив йому вогнепальне поранення пальця. У момент пострілу він знаходився на відстані близько 8 метрів від нападника.

Працівник лісу заявив про цивільний позов, яким хотів стягнути із обвинуваченого 80 тисяч гривень завданої моральної шкоди.

Рішенням судді Сарненського суду підозрюваного визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 128 КК України і призначено покарання у вигляді обмеження волі на строк один рік шість місяців.

На підставі ст. 75 КК України його звільнили від відбування покарання з іспитовим строком на два роки з покладенням відповідно до ст. 76 КК України обов`язків:

  • періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації;
  • повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання;
  • не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.

Читайте також: На Рівненщині виявили нелегальну заправку.

Реклама Google

Telegram Channel