Курси НБУ $ 29.25 € 30.48
У Луцьку ОСББ закрило прохід: жителі мікрорайону звернулися в поліцію (Фото)

Паркан з хвірткою на замку становили, щоб захистити людей від бурульок, які звисають з даху будинку.

Фото Суспільне. Волинь.

У Луцьку ОСББ закрило прохід: жителі мікрорайону звернулися в поліцію (Фото)

Співвласники багатоквартирного будинку на вулиці Липинського 1 встановили хвіртку на стежці, де раніше вільно ходили місцеві жителі

Майже півсотні мешканців 55-го мікрорайону у Луцьку звернулися до поліції із заявою про обмеження вільного проходу через двір на вулиці Липинського, 1. Про це повідомляє Суспільне.

Паркан стоїть на території ОСББ «На летовищі». Місцева жителька Вікторія Притулюк розповіла: загорожа поруч з будинком з'явилася давно, а от замок на хвіртці місцеві жителі побачили напередодні.

«Ми не маємо змоги пройти ні в школу, ні в садочок. Там уся транспортна розв’язка, там люди ходять на зупинки громадського транспорту. Десь до кілометра треба обходити»,– каже жителька мікрорайону.

11 січня мешканці 55-го мікрорайону зібралися, щоб обговорити питання із перекритим проходом.

Як розповів лучанин Олег Кот, правління ОСББ не реагує на звернення мешканців:

– Я живу у будинку на Липинського, 2, тут завжди була ця доріжка. Можна було б прохід залишити, зняти загорожу, хоча б частину. Позиція ОСББ – вони не реагують на людей, – каже чоловік.

Поспілкуватися з головою ОСББ жителям сусідніх будинків не вдалося. На телефонні дзвінки жінка не відповідала. На місце викликали правоохоронців.

Паркан з хвірткою на замку становили, щоб захистити людей від бурульок, які звисають з даху будинку.

За словами Вікторії Притулюк, жителі мікрорайону вже зверталися на гарячу лінію міської ради та до представників департаменту муніципальної варти. Люди готові позиватися до суду, аби розгородили стежку.

Як розповіла голова ОСББ «На летовищі» Олена Завадська, паркан з хвірткою на замку становили, щоб захистити людей від бурульок, які звисають з даху будинку.

«Правління зробило усе можливе для збереження життя і здоров’я і наших мешканців зачинивши цей небезпечний для життя людей стихійний прохід по нашій обмостці. Взагалі це не прохід, він не зазначений ні у генеральному плані, ні в нашій документації, його просто немає», – каже Олена Завадська.

За коментарем журналісти в Департамент муніципальної варти міста, куди скаржилися місцеві жителі.Заступник директора Роман Кулик розповів, що ділянка, де встановили паркан і хвіртку – у приватній власності. Письмових приписів, щодо вжиття заходів, аби не було травм через падіння бурульок і снігу, муніципальна варта голові ОСББ не робила. Роман Кулик додав, що ситуацію із перегородженою стежкою вивчатимуть упродовж 15-30 днів.

Читайте також: На Волині сільська рада допустила руйнування пам'ятки архітектури ХІХ століття

 

 

Telegram Channel