Курси НБУ $ 41.01 € 44.73
На міського голову Рівного через будинок відкрили кримінал

Причиною став... будинок.

Фото Українська Правда.

На міського голову Рівного через будинок відкрили кримінал

Причина – недостовірне декларування

До єдиного реєстру досудових розслідувань внесли відомості за ч. 2 ст. 366-2 Кримінального кодексу України «Умисне декларування недостовірної інформації».

Про це повідомляє RivneOnline.

Як пише видання, 30 грудня міський голова Рівного Олександр Третяк подав до НАЗК повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. З декларації стало відомо, що міський голова 21 грудня придбав земельну ділянку площею 1250 квадратних метрів у Мулика Олександра. Ділянка у Бармаках обійшлась у 317 163 гривень. Також Олександр Третяк став власником будинку загальною площею 279,8 квадратних метрів. Для цього був укладений договір про споживчий кредит на загальну суму 1 947 870 гривень. А повна вартість будинку становить 2 467 100 гривень.

Низка повідомлень про новий будинок міського голови та його купівлю за заниженою вартістю, викликали посилену увагу громадськості

Загалом міський голова витратив близько 102 тисячі доларів. Проте, як стало відомо журналістам, що саме цей дім продавався раніше за 220 000 доларів.

Низка повідомлень про новий будинок міського голови та його купівлю за заниженою вартістю, викликали посилену увагу громадськості, і, як результат, призвело до відповідної реакції правоохоронних органів.

Нині, у вищезгаданому кримінальному провадженні проводиться досудове розслідування, за результатом якого буде прийнято процесуальне рішення, – повідомили у поліції.

Читайте також: Полковника поліції, колишнього заступника начальника борців з організованою злочинністю на Волині, злапали п'янезним за кермом розкішного позашляховика Mercedes G 63 AMG (Відео)

Реклама Google

Telegram Channel