Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
Порошенко у Брюсселі провів зустріч з Генсеком Європейської народної партії

Петро Порошенко наголосив на неприпустимості відновлення концепції сфер впливу на європейському континенті.

Фото Європейська солідарність.

Порошенко у Брюсселі провів зустріч з Генсеком Європейської народної партії

У ході робочої поїздки до Брюсселя лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко зустрівся з Генеральним секретарем Європейської народної партії Антоніо Лопес-Істурісом. Були обговорені питання зміцнення євроатлантичної солідарності з Україною через агресію Росії

Ідеться зокрема про відключення Росії від фінансової системи SWIFT

Петро Порошенко наголосив на неприпустимості відновлення концепції сфер впливу на європейському континенті та надання Росії права вето на вільний вибір європейських держав геополітичних союзів та інтеграційних утворень. Він закликав до запровадження превентивних, а не реактивних санкцій проти російської влади за відмову від деескалації та загострення ризиків масштабного вторгнення на територію України. Ідеться зокрема про відключення Росії від фінансової системи SWIFT, заборону на будь-які операції з російськими борговими зобов’язаннями, санкцій проти наближених до Путіна осіб і членів їх сімей та зупинку Північного потоку-2. 

 

 Були обговорені також і питання внутрішньополітичного розвитку в Україні, зокрема у контексті зростаючої інструменталізації владою правоохоронних органів та правосуддя для боротьби з політичними опонентами. 

Читайте також: Забути Єрмака? Ведучий Дроздов розказав про зміни на «4 каналі», який купили «слуги»​.

Джерело: Європейська солідарність.
Telegram Channel