Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
23-річний волинянин, який підозрюється у побитті відомого журналіста у Києві, зґвалтував пенсіонерку

Хлопець провів у тюрмі 3 роки.

Фото imi.org.ua.

23-річний волинянин, який підозрюється у побитті відомого журналіста у Києві, зґвалтував пенсіонерку

У Києві на проспекті Перемоги в Шевченківському районі пограбували журналіста та співзасновника «Громадського радіо» Андрія Куликова

За даними поліції, двоє чоловіків підійшли до потерпілого і попросили закурити. Отримавши відмову, вони його побили, відібрали три тисячі гривень, банківську картку та мобільний телефон.

Поліція протягом декількох годин встановила місцезнаходження двох грабіжників в одному з хостелів. Один із них – 23-річний мешканець Волинської області, який наразі перебуває у статусі обвинуваченого за крадіжку. З власних джерел відомо, що молодий чоловік у листопаді 2015 року, будучи тоді неповнолітнім, зґвалтував свою односельчанку жительку с. Печихвости Горохівського району.

Поки жінка міцно спала, хлопець роздягнув її, затиснув її руки та ноги і зґвалтував.

Посеред ночі п’яний юна пробрався в будинок старенької. Поки жінка міцно спала, хлопець роздягнув її, затиснув її руки та ноги і зґвалтував. Закривавлена та заплакана бабуся посеред ночі прийшла до сусідів, які і викликали правоохоронців.

Судмедексперт зафіксував тілесні ушкодження, які потерпілій спричинив неповнолітній ґвалтівник, і суд  у 2016 році визнав хлопця винним у нарузі над пенсіонеркою та засудив його до 3 років 1 місяця ув’язнення.

Telegram Channel