Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
На Волині судитимуть працівника лікарні, який масово підробляв ковід-сертифікати

Маючи доступ до електронних цифрових підписів лікарів, він отримував замовлення з анкетними даними клієнта, вносив недостовірні відомості в електронну систему здоров’я «еНealth»,

Фото пресслужби прокуратури Волині.

На Волині судитимуть працівника лікарні, який масово підробляв ковід-сертифікати

Правоохоронці встановили понад 100 таких фактів

Ковельська окружна прокуратура Волинської області скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення працівником Комунального некомерційного підприємства «Ратнівська центральна районна лікарня» неодноразового підроблення офіційних документів та їх збуту, а також несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем та комп’ютерних мереж, що призвело до підробки інформації (ч. 3 ст. 358, ч. ч. 1, 2 ст. 361 КК України). 

Чоловік налагодив схему виготовлення і збуту громадянам підроблених міжнародних сертифікатів про вакцинацію проти COVID-19 без її проходження. 

Слідство встановило, що чоловік налагодив схему виготовлення і збуту громадянам підроблених міжнародних сертифікатів про вакцинацію проти COVID-19 без її проходження. 

Маючи доступ до електронних цифрових підписів лікарів, він отримував замовлення з анкетними даними клієнта, вносив недостовірні відомості в електронну систему здоров’я «еНealth», виготовляв сертифікати та збував їх охочим за 1500-2000 гривень.  Правоохоронці встановили понад 100 таких фактів.   Далі – слово за судом.

Читайте також: Постачали наркотики в сізо і поповнювали «общак»: на Волині судитимуть організовану групу

 

 

 

Реклама Google

Telegram Channel