Курси НБУ $ 29.25 € 30.92
Намагався розвіяти напругу в операційній: у Британії позбавили ліцензії хірурга, який випалював свої ініціали на печінці пацієнтів

Тепер Служба трибуналу для лікарів-практиків (MPTS) дійшла висновку, що дії Бремголла були викликані певним ступенем професійної зарозумілості.

Фото: depositphotos.com.

Намагався розвіяти напругу в операційній: у Британії позбавили ліцензії хірурга, який випалював свої ініціали на печінці пацієнтів

Під час повторної операції одному з пацієнтів інший хірург побачив на поверхні печінки випалене С.Б.

57-річного британського хірурга Саймона Бремголла позбавили ліцензії за випалювання своїх ініціалів на печінці двох пацієнтів, повідомляє сайт «Гордон» з посиланням на Daily Mail та The Guardian.

Обидві операції хірург проводив ще у 2013 році, але подробиці стали відомими нещодавно. Під час повторної операції одному з пацієнтів інший хірург побачив на поверхні печінки випалені ініціали С.Б. розміром чотири сантиметри.

Суд кваліфікував дії лікаря як напад із завданням побоїв, але врахував, що реального побиття не було.

Суд кваліфікував дії лікаря як напад із завданням побоїв, але врахував, що реального побиття не було. За словами прокурора, один із постраждалих дістав психологічну травму: чоловік вважає, що над ним скоєно насильство, і не може позбутися відчуття дискомфорту.

Бремголл визнав свою провину. Він пояснив свої дії тим, що намагався розвіяти напругу в операційній. У 2018 році його засудили до 12 місяців громадських робіт і оштрафували на £10 тис.

Тепер Служба трибуналу для лікарів-практиків (MPTS) дійшла висновку, що дії Бремголла були «викликані певним ступенем професійної зарозумілості» і що вони підірвали суспільну довіру до медичної професії. Через це його викреслили з реєстру лікарів-практиків.

Читайте також:Вчені з'ясували, чому одні люди переносять хворобу безсимптомно, а інші потрапляють до лікарень і навіть помирають

Telegram Channel