Курси НБУ $ 29.25 € 30.48
Вчені показали, як виглядатиме Земля, якщо розтануть всі льодовики (Відео)

Скільки міст опиняться під водою!..

Скриншот із відео.

Вчені показали, як виглядатиме Земля, якщо розтануть всі льодовики (Відео)

Фахівці NASA показали, що рівень Світового океану зростає швидше, ніж очікувалося, і очевидно, в найближчі десятиліття він підніметься як мінімум на 90 сантиметрів

Якщо ж ця тенденція – з огляду на глобальне потепління – продовжиться, в майбутньому Земля може залишитися, в принципі, без постійних льодів (звичайно, це не станеться в найближчому майбутньому: потрібно, ймовірно, мінімум 5 000 років, щоб на Землі розтанув весь постійний лід), передає Всвіті. Що ж трапиться, якщо розтане весь лід?

Стає очевидним масштаб катастрофи: такі величезні міста, як Калькутта і Шанхай (з сукупним населенням майже в 19 мільйонів чоловік) зображені зниклими під водою.

У невеликому ролику, підготовленому виданням Business Insider, демонструється карта континентів в такому майбутньому. На перший погляд може здатися, що Земля не буде виглядати зовсім інакше (при тому що, звичайно, такі міста, як Венеція, накриє водою досить швидко), проте потім, при наближенні до Азії, стає очевидним масштаб катастрофи: такі величезні міста, як Калькутта і Шанхай (з сукупним населенням майже в 19 мільйонів чоловік) зображені зниклими під водою.

Читайте також: Аномальна погода: неподалік Луцька під час снігової хуртовини помітили грім і блискавку (Відео).

Telegram Channel