Курси НБУ $ 29.25 € 30.48
Понад 400 українських сопілкарів встановили рекорд, виконавши колядку (Відео)

Як піднесено!

Фото: Укрінформ.

Понад 400 українських сопілкарів встановили рекорд, виконавши колядку (Відео)

У селі Стрілки, що на Львівщині, 16 січня зафіксовано новий рекорд України - 406 сопілкарів разом виконали колядку «Нова радість стала»

«Рекорд надзвичайно зворушливий і класний. Я сьогодні зафіксував тут 406 людей, які одночасно на сопілці виконували колядку «Нова радість стала»... Мені дуже приємно сьогодні вручати цю грамоту від Книги рекордів України пану голові Стрілківської територіальної громади», - зазначив представник Книги рекордів України, передає Укрінформу.

Учасники акції вишикувалися у формі восьмикутної зірки та одночасно в тональності Ре-мінор виконали на сопілках відому колядку, потім її заспівали і знову заграли. Підрахунок учасників, які грали на сопілках, провели за допомогою дрона.

Наймолодша учасниця - учениця другого класу місцевої школи, а найстаршому нещодавно виповнилося 75 років.

Свято продовжилося виступами вертепів. Присутні також посмакували стравами від бойківських господинь, узяли участь у конкурсах, розвагах і майстер-класах.

Наймолодша учасниця - учениця другого класу місцевої школи, а найстаршому нещодавно виповнилося 75 років.

Сьогоднішній рекорд учасники присвятили пам'яті вчителя музики Миколи Пукія, який разом з колегою Ярославом Мицаком став зачинателем на Старосамбірщині гри на сопілках. Так, у квітні 2015 року Книга рекордів України фіксувала тут ще один рекорд – наймасовішого виконання гімну на сопілках. Його встановили школярі зі Старосамбірщини під орудою Миколи Пукія. Музиканта не стало у віці 52 років.

Початок колядки на відео: 6 хв 45 с:

А нещодавно, 10 січня у селі Підгір'я Івано-Франківської області встановили рекорд України - майже 4,5 тис. людей разом заспівали колядку «Нова радість стала».

Читайте також: У Луцьку організовують ланцюг єднання.

Telegram Channel