Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
Cпівачка навмисно заразилася коронавірусом і померла

Ганна Горка.

Фото Главком.

Cпівачка навмисно заразилася коронавірусом і померла

За два дні до смерті вона написала в соцмережах, що вже одужує: «Зараз буде театр, сауна, концерт»

Виконавиця чеських народних пісень Ганна Горка не отримала щеплення проти коронавірусу, а натомість навмисне заразилася цим вірусом, щоб отримати Covid-сертифікат. Однак одужати їй не вдалося – жінка померла, пише Главком з посиланням на BBC.
Син померлої 57-річної співачки Ян Рек розповів, що він та його батько обидва повністю вакциновані, але на Різдво заразилися коронавірусом. Гана не отримувала щеплення і замість того, щоб ізолюватися від інфікованих родичів, навмисне не трималася осторонь. Жінка хотіла перехворіти й отримати Covid-сертифікат: Цей документ у Чехії видають тим, хто нещодавно переніс зараження коронавірусом або отримав щеплення. Сертифікат необхідний, щоби вільно відвідувати громадські місця: бари, кафе, кінотеатри тощо.

Жінка пішла лягти до своєї спальні й незабаром померла.

За два дні до смерті співачка написала в соцмережах, що вже одужує: «Зараз буде театр, сауна, концерт». Однак вранці 16 січня, коли жінка сказала, що почувається краще, та вдяглася для прогулянки на вулиці, у неї почала боліти спина. Жінка пішла лягти до своєї спальні й незабаром померла.

Син померлої розповів, що попри те, що вона не була вакцинована, вона не вірила в радикальні теорії змови про вакцини проти коронавірусу. «Вона більше сприймала ідею перехворіти на Covid-19, ніж вакцинуватися. Не те, що ми отримаємо мікрочип або щось подібне», – розповів чоловік.

Він додав, що з матір'ю не було сенсу намагатися обговорити це питання через вир емоцій. Натомість чоловік сподівається, що його історія зможе переконати інших зробити щеплення: «Якщо у вас є приклади з реального життя, це потужніше, ніж просто графіки та цифри. Ви не можете по-справжньому співчувати цифрам».

Читайте також: В Україні скоротили термін дії COVID-сертифікатів​.

Telegram Channel