Курси НБУ $ 29.25 € 30.48
Порошенко: треба негайно скликати парламент і внести зміни до бюджету для посилення обороноздатності

Волинь-нова

Порошенко: треба негайно скликати парламент і внести зміни до бюджету для посилення обороноздатності

Верховна Рада має негайно зібратися на позачергове засідання і внести зміни до бюджету для посилення обороноздатності країни. Про це в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» сказав п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко

«Що зараз треба робити? Не тягнути. Зберіть у понеділок позачергове засідання Верховної Ради, прийміть рішення про кардинальні зміни у бюджеті. Бо якщо ви захочете сховати голову в пісок, як ви це завжди робите, ви її не сховаєте. Він вже заасфальтований. І грошей у вас там немає», – зазначає Порошенко. 

«Перше – зробити виділення коштів для накопичення стратегічних резервів. Три роки країна не закуповує бронежилети і шоломи. Три роки у нас для мобілізації немає на сьогоднішній день ні харчового, ні паливного, ні бойового забезпечення. Я не роблю паніки – для  діючих підрозділів є. Але треба зробити стратегічні резерви», – говорить Порошенко.  

«Тільки не розмовляйте як з ідіотами. Вийдіть, покажіть, яка сильна наша армія, яким способом ми готові зустріти ворога і яка буде величезна ціна, яку ворог заплатить, якщо він піде на цей злочин».

«Комплект бригад бойових на сьогоднішній день складає 50%. Терміново підвищте  рівень грошового забезпечення, щоб воїн отримував набагато більше, ніж охоронець в супермаркеті. І поліцейський. Бо від них залежить наш захист», – зазначає Петро Порошенко. 

«Я маю абсолютно чіткі позиції, що зараз треба зробити: де розташувати позиції для того, щоб прикрити нас з чернігівського, з житомирського напрямків, як треба розосередити авіаціацію, що робити з ракетами, що робити з артилерією», – говорить Порошенко. 

Він закликав владу до чесної розмови із суспільством. 

«Тільки не розмовляйте як з ідіотами. Вийдіть, покажіть, яка сильна наша армія, яким способом ми готові зустріти ворога і яка буде величезна ціна, яку ворог заплатить, якщо він піде на цей злочин», – наголошує Порошенко. 

«Так само, як ми робили в 2014. Ми знаємо, як їх зупиняти», – нагадав п’ятий Президент. 

Читайте також: «Європейська Солідарність» вимагає від влади припинити блокування участі Порошенка у Міжпарламентській Раді Україна-НАТО – Геращенко.

Джерело: Європейська солідарність.
Telegram Channel