Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
Порошенко повідомив, що його участь у засіданні Ради Україна-НАТО блокується за вказівкою Зеленського (Відео)

«Яку вавку в голові треба мати, щоби в умовах загальноєвропейської військової тривоги чинити перешкоди моїй дипломатичній діяльності? Адже вона націлена на захист України і страхує її від провалів некомпетентного керівництва».

Фото Європейська солідарність.

Порошенко повідомив, що його участь у засіданні Ради Україна-НАТО блокується за вказівкою Зеленського (Відео)

Петро Порошенко у своєму відеозверненні повідомив, що влада заблокувала його участь у засіданні Міжпарламентської Ради Україна-НАТО

За словами п’ятого Президента, це доводить неадекватність влади, бо міжнародна діяльність лідера «Євросолідарності» націлена на захист України і страхує її від провалів некомпетентного керівництва держави. 

«Є запрошення від НАТО в штаб-квартиру Північноатлантичного альянсу. Є рішення парламенту України, що «Європейську Солідарність» в Парламентській Асамблеї НАТО представляю саме я. Є подання глави про склад української делегації в Міжпарламентській Раді Україна-НАТО за моєю участю. Є врешті решт квиток до Брюсселя – і, що важливо, квиток назад» , – говорить Порошенко.

«Я наголошую, що особисте зобов’язання, яке на мене наклав суд, не забороняє закордонні відрядження, потрібен лише дозвіл слідчих. Але особисто Зеленський дав вказівку заблокувати мені виїзд з України і зірвати всі мої міжнародні зустрічі, які були заплановані на цей тиждень. І ця заборона виглядає як переконливий доказ політично вмотивованих переслідувань опозиції з боку влади – під час війни», – зазначає лідер партії.  

«Зате вже кілька разів збирав наради для тиску на Апеляційний суд. Щоб замість особистого зобов’язання запроторити мене за грати. Це його з Коломойським мрія».

«Яку вавку в голові треба мати, щоби в умовах загальноєвропейської військової тривоги чинити перешкоди моїй дипломатичній діяльності? Адже вона націлена на захист України і страхує її від провалів некомпетентного керівництва», – констатує Петро Порошенко.

Він також зауважив, що з початку року Зеленський ще жодного разу не брав до рук свою «улюблену погремушку» – так і не скликав РНБО, щоб розглянути ситуацію на кордоні з Росією та Білоруссю.

«Зате вже кілька разів збирав наради для тиску на Апеляційний суд. Щоб замість особистого зобов’язання запроторити мене за грати. Це його з Коломойським мрія», – зауважує Петро Порошенко.  

«Замість того, щоб боротися з Путіним, він бореться зі мною», – говорить Порошенко.

«Маємо те, що маємо.  І маємо такого, якого маємо. Від нього, на жаль, залежить доля України», – говорить Порошенко.

Читайте також: Внаслідок перемоги Зеленського Коломойський зміг купувати в ОРДЛО вугілля для «Центренерго» – розслідування Тетяни Чорновол​.

«Як історія, так і майбутнє велять гуртувати, а не розколювати українську націю. Спільно працювати над зміцненням міжнародної коаліції та внутрішнього антиросійського фронту. Усіх нас, – незелених, антизелених і самих зелених – мають об’єднати синій і жовтий кольори українського прапору і велика спільна мета. Я сподіваюся, так і буде», – резюмує п’ятий Президент. 

Реклама Google

Telegram Channel