Курси НБУ $ 29.25 € 30.92
На Волині судять посадовця лісопереробного підприємства за незаконні оборудки з лісом на 2,6 мільйона гривень (Фото)

Слово за судом.

Фото прес-служби Прокуратури Волині.

На Волині судять посадовця лісопереробного підприємства за незаконні оборудки з лісом на 2,6 мільйона гривень (Фото)

Така діяльність спричинила тяжкі наслідки

Волинська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у розслідуваному слідчими слідчого управління ГУНП в області кримінальному провадженні про вчинення майстром цеху одного із деревообробних підприємств Волині за попередньою змовою групою осіб зберігання незаконно зрубаних дерев, у тому числі такого, що спричинило тяжкі наслідки,  а також про використання ним підроблених документів    (ч.ч. 2,4 ст. 246, ч. 4 ст. 358 КК України).

 

Слідство вважає, що майстер цеху, змовившись із іншими службовими особами підприємства, зберігав на його території незаконно зрубану деревину, частину якої, задля забезпечення «законності» її походження, промаркував бирками, які за електронними реєстрами Держлісагенства рахуються за лісопродукцією, що вже реалізована за межі України.

Під час санкціонованих судом обшуків у квітні та липні 2021 року  правоохоронці виявили та вилучили з підприємства понад 4000 незаконно зрубаних дерев об’ємом майже 900 кубічних метрів .

Під час санкціонованих судом обшуків у квітні та липні 2021 року  правоохоронці виявили та вилучили з підприємства понад 4000 незаконно зрубаних дерев об’ємом майже 900 кубічних метрів та вартістю понад 2,6 мільйона гривень.

На всю вилучену деревину накладено арешт і передано її в управління Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА). 

Далі – слово за судом.

 

Джерело: Пресслужба Волинської обласної прокуратури
Telegram Channel