Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
Таки «Велике крадівництво»?: Жителі волинського села Піща, що під Шацьком, просять Зеленського нарешті добудувати давно обіцяну ним школу

Схоже, "ноги" грошам уже приробили - а вчитися дітям досі немає де...

Фото voladm.gov.ua

Таки «Велике крадівництво»?: Жителі волинського села Піща, що під Шацьком, просять Зеленського нарешті добудувати давно обіцяну ним школу

Кажуть, від цього залежить подальша доля села...

Анатолій Цюп'ящук зареєстрував на сайті Президента України електронну петицію з вимогою добудувати школу у волинському селі Піща.

«Просимо Президента України В. Зеленського посприяти процесу добудови нової школи в с. Піща Ковельського району Волинської області.

Зважаючи на те, що нове приміщення ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Піща будували під егідою програми Президента «Велике будівництво» ми нарешті повірили, що отримаємо для здійснення якісного навчального процесу нове комфортабельне приміщення, на яке в селі Піща чекають десятиліттями.

Ми переконані, нова школа в Піщі повинна запрацювати, від цього залежить подальша доля нашого села та перспективи наших дітей.

Звертаємося до органів виконавчої влади всіх рівнів та Президента України, як фактичного ініціатора будівництва даного об'єкту, сприяти виділенню коштів для завершення реконструкції школи. Від 30 червня 2021 року як фактичної дати введення об'єкту в експлуатацію ще тричі відбувалося відтермінування його завершення, також у зв'язку з останніми повідомленнями в ЗМІ про те, що через «недобросовісного» підрядника кошти на добудову були не використані та повернені до державного бюджету, ми просимо посприяти в створенні всіх необхідних умов для повторного виділення фінансування критично важливого інфраструктурного об'єкту для нашої громади.

Ми переконані, нова школа в Піщі повинна запрацювати, від цього залежить подальша доля нашого села та перспективи наших дітей», – йдеться в тексті петиції.

Вже протягом перших годин петиція встигла зібрати десятки підписів на свою підтримку.

Реклама Google

Читайте також: Більше половини українців не вірять, що Зеленський захистить Україну.

Telegram Channel