Курси НБУ $ 29.25 € 30.84
На Волині дерево ледь не вбило дідуся з онукою (Фото)

Це дерево згодом зрізали.

Фото Юрія КАДЕНЧУКА.

На Волині дерево ледь не вбило дідуся з онукою (Фото)

Інцидент трапився у Камені-Каширському на вулиці Першого Травня

Від сильних поривів вітру обламалося старе розлоге дерево й впало на дорогу, по котрій саме рухались пішоходи та транспорт. Про це пише газета «Полісся».

Через два дні після інциденту у центрі Каменя-Каширського комунальники таки зрізали аварійні дерева.

Гілки зачепили жителя міста, який саме проходив тротуаром з онукою. Чоловік травмувався. Пенсіонерові надавали медичну допомогу в місцевій лікарні. Дивом малолітня дівчинка встигла відстрибнути.
«Дерево ледве не прибило мою 4-річну донечку та батька. Дякувати Богу, дитина відбулась тільки переляком, а от татові не пощастило – у нього рвана рана на нозі, яку довелося зашивати. Зараз він перебуває у лікарні. Добре, що всі залишилися живі. », – прокоментувала ситуацію мама дівчинки та донька постраждалого чоловіка Тетяна Кисляк.

Читайте також: Волинянин не побачив свого велосипеда біля паркану і звернувся до поліції.

Через два дні після інциденту у центрі Каменя-Каширського комунальники таки зрізали аварійні дерева та пообтинали гілля сусідніх. Однак у місті таких проблемних зон у місті є ще чимало: багато каштанів, наприклад, на вулиці Шевченка хворі та порохняві.

«Ми не можемо самовільно у будь-який момент зрізати якесь дерево на території громади. На це щоразу має бути погодження екологічної служби. Восени минулого року ми з екоінспекторами обстежили усі насадження по Камінь-Каширській ТГ й склали перелік дерев (переважно хворих), які підлягають знесенню. У місті таких є понад сотня, а по громаді – більше тисячі. Поступово роботи в цьому напрямку вже здійснюються. Але, до речі, дерево, яке обламалось по вулиці Першого Травня, тоді не потрапило до зазначеного вище списку. Тож довелося повторно погоджувати з екологами можливість терміново зрізати його, як небезпечне», – прокоментував ситуацію міський голова Віктор Пась.

Іванна ГАЙДУЧИК.

Telegram Channel