Курси НБУ $ 29.25 € 30.84
Чому в Луцьку на дистанційне навчання йдуть лише старшокласники

Від завтра 5-11 класи вчитимуться вдома.

Фото tvoemisto.tv.

Чому в Луцьку на дистанційне навчання йдуть лише старшокласники

У департаменті освіти пояснили, чому з 26 січня у школах Луцької громади дистанційно навчатимуться лише учні 5-11 класів, а початкова ланка здобуватиме знання очно

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови.

Як розповів директор департаменту освіти Луцької міської ради Віталій Бондар, у школах громади ситуація з поширенням COVID-19 досить критична, інформує ІА Волинські новини.

«Станом на 24 січня у наших закладах середньої освіти відсутні понад 20% учнів 5-11 класів. Через стрімкий ріст захворюваності на самоізоляцію йдуть класами. Натомість серед учнів 1-4 класів відсутні 6%. Тобто ситуація хоч і напружена, проте дещо інша. Тому поки що вони навчаються в штатному режимі», – пояснив головний освітянин.

Учителі шкіл громади, у порівнянні з учнями, на COVID-19 хворіють менше.

Також посадовець зазначив, що вчителі шкіл громади, у порівнянні з учнями, на COVID-19 хворіють менше.

«Але, окрім ковіду, є великий відсоток заміни у зв’язку з ГРВІ, грипом тощо», – додав Віталій Бондар.

Нагадаємо, у Луцькій міській громаді суттєво погіршилася епідемічна ситуація, зросла кількість захворюваності учнів на грип/ГРВІ, СOVID-19 та інші супутні захворювання. Із 26 січня школи Луцької громади переходять на дистанційне навчання

Telegram Channel