Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Стали відомі імена п'яти загиблих внаслідок стрілянини у Дніпрі (Відео моменту 18+)

Вічна пам’ять...

Фото: Pxhere.

Стали відомі імена п'яти загиблих внаслідок стрілянини у Дніпрі (Відео моменту 18+)

Ше п’ятеро осіб госпіталізовані

Унаслідок стрілянини, яку влаштував у Дніпрі нацгвардієць Артем Рябчук, загинули 5 осіб, - нацгвардійці Олександр Буганов, Олександр Драган, Артем Левківський, Леонід Чернік, та контролер КПП Віра Лебединець.

Як передає Укрінформ, про це інформує пресслужба НГУ.

Загинули 5 осіб - нацгвардійці Олександр Буганов, Олександр Драган, Артем Левківський, Леонід Чернік, та контролер КПП Віра Лебединець.

«Вічна пам’ять загиблим: старший лейтенант Буганов Олександр Олександрович (НГУ); молодший сержант Драган Олександр Олександрович (НГУ); старший солдат Левківський Артем Володимирович (НГУ); солдат Чернік Леонід Леонідович (НГУ); Лебединець Віра Сергіївна (контролер КПП, відомча воєнізована охорона)», - йдеться у повідомленні.

 

У відомстві нагадали, що Рябчук був затриманий співробітниками поліції в Дніпропетровській області, і наголосили, що він буде нести найсуворішу відповідальність, передбачену законом.

Як повідомлялося, 27 січня близько 3:40 у Дніпрі на території Південного машинобудівного заводу нацгвардієць застрелив чотирьох військовослужбовців і одну цивільну жінку.

Правоохоронці вже затримали нацгвардійця Артема Рябчука, який влаштував стрілянину.

Реклама Google

Telegram Channel