Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
У Чехії Інтерпол затримав волинянина

Тривають слідчі дії.

Фото Rahman.

У Чехії Інтерпол затримав волинянина

У жовтні 2020 року ухвалою Ковельського міськрайонного суду обвинувачений мешканець міста Ковеля Рудинець Сергій Віталійович був оголошений у міжнародний розшук. Судове провадження у справі зупинили

12 січня 2022 року до суду надійшло повідомлення від Ковельського районного управління поліції про те, що він розшуканий та затриманий компетентними органами Національного центрального бюро Інтерполу в Чеській Республіці.

Про це пише Ковель медіа.

Мешканець Ковеля обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, яке віднесено до категорії тяжких злочинів.

Міністерство юстиції України проінформувало суд про підготовку документів на видачу його з території Чехії.

Ухвалою судді Тетяни Денисюк від 18 січня відновлено судове провадження №1-кп/159/27/22. В ухвалі вказується, що мешканець Ковеля обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, яке віднесено до категорії тяжких злочинів, за вчинення якого передбачено покарання у виді позбавлення волі.

У матеріалах справи говориться, що він о 21-й годині 26 червня 2019 року, скориставшись відсутністю сторожа, проник на територію виробничого комплексу «Техносервіс» Державного підприємства з питань поводження з відходами як вторинною сировиною, що у Ковелі на вулиці Анатолія Грищенка, звідки намагався викрасти з автомобіля МАЗ масляний нанос та піддон, на загальну суму 932 грн 37 коп. Однак його затримали працівники патрульної поліції.

Читайте також: На Волині судитимуть керівника білоруського підприємства.

Реклама Google

Telegram Channel