Курси НБУ $ 29.25 € 30.92
Сьогодні визначили долю дитячої залізниці у Луцьку

Діти будуть раді.

Фото: Вікіпедія.

Сьогодні визначили долю дитячої залізниці у Луцьку

Її передадуть у комунальну власність громади

Відповідне рішення сьогодні, 27 січня, під час пленарного засідання ухвалили депутати міської ради. Нагадаємо, що починаючи з вересня 2020 року Луцька дитяча залізниця не функціонує, територія не обслуговується, а майно руйнується. Впродовж 2020-2021 років Луцька міська рада активно спілкувалася з Кабінетом Міністрів України, АТ «Укрзалізниця» та її підрозділами. Листом від 31.12.2021 № Ц-3-88/6382-21 АТ «Укрзалізниця» надано умови щодо прийняття на баланс Луцької міської територіальної громади майнового комплексу Луцької дитячої залізниці, йдеться на сайті Луцької міської ради.

Після завершення усіх процедур вона перейде у підпорядкування Палацу учнівської молоді, що дасть змогу відновити функціональне призначення Луцької дитячої залізниці як місця відпочинку для дітей та дорослих.

Сьогодні депутати одноголосно підтримали передачу Луцької дитячої залізниці нашій міській територіальній громаді. Після завершення усіх процедур вона перейде у підпорядкування Палацу учнівської молоді, що дасть змогу відновити функціональне призначення Луцької дитячої залізниці як місця відпочинку для дітей та дорослих, продовжено на базі Палацу учнівської молоді позашкільну профорієнтаційну діяльність для учнів міста Луцька та збережено приміщення головної станції «Росинка», яке визнане одним із найкращих архітектурних об'єктів міста.

Крім того, буде здійснюватися благоустрій території дитячої залізниці і колійного господарства. На цей час вона не прибирається, бо міські комунальні служби не мали права її обслуговувати.

Читайте також: У Луцьку організовують ще один фестиваль.

 

Telegram Channel