Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
Очільник Волинської митниці подав у відставку

Не протримався на посаді і року.

Фото: facebook.com/Артем-Гузь.

Очільник Волинської митниці подав у відставку

Чиновник нібито не знайшов спільної мови з бізнесменами, яких пов’язують з контрабандою, що прямує через Волинську митницю

Голова Волинської митниці Державної митної служби України Артем Гузь написав заяву на звільнення. Керівником митниці його було призначено у червні 2021 року. Про це інформує Інформаційне агентство Волинські новини

До цього Артем Гузь обіймав посаду заступника керівника управління – керівника першого відділу управління викриття економічних злочинів Головного управління протидії економічних правопорушень ДФС України. Також він працював у Службі безпеки України.

Претендентом на посаду керівника Волинської митниці називають Миколу Татарчука.

Як ідеться в телеграм-каналі «Держмитслужба», виконувач обов’язків голови Держмитслужби Вячеслав Демченко хоче, аби митницею на Волині керувала «своя людина».

До справи причетний відомий на Волині бізнесмен Михайло Смолка, якого пов’язують з контрабандою, що прямує через Волинську митницю. Останній буцімто не знайшов спільної мови з Артемом Гузем, тому й недоотримує прибутки.

Претендентом на посаду керівника Волинської митниці називають Миколу Татарчука. Посаду йому пообіцяли в разі, якщо він допоможе виявити порушення, які могли би стати підставою для звільнення Артема Гузя.

Telegram Channel