Курси НБУ $ 41.23 € 44.77
Нардеп з Волині влаштував сутичку з охороною Верховної Ради (Відео)

Гузь влаштував штовханину з охороною та проніс прапори до сесійної зали.

Фото ЛБ.

Нардеп з Волині влаштував сутичку з охороною Верховної Ради (Відео)

Ігор Гузь (група «Партія «За майбутнє») намагався пронести до зали Верховної Ради України великий пакет

Інцидент стався до початку ранкового засідання, на якому виступав президент України Володимир Зеленський з нагоди відкриття нової (7) сесії ВРУ дев’ятого скликання. Про це повідомляє кореспондент LB.ua.

Депутат намагався пронести до зали Верховної Ради України великий пакет. За його словами, з прапорами країн НАТО. Але охорона парламенту цьому перешкоджала, оскільки це заборонено Регламентом ВР. 

Згодом депутати розгорнули ці прапори перед трибуною.

Проте Гузь влаштував штовханину з охороною та проніс прапори до сесійної зали. Згодом депутати розгорнули ці прапори перед трибуною. Ігор Гузь так прокоментував свої дії: «Я та мої колеги, українські парламентарі, хочемо щиро подякувати кожній країні, яка в тяжкий час не лишилася осторонь, а допомагає зброєю, аби окупант знав, що будемо зустрічати його нею в кожному місті, в кожному селі, в кожному районі. Українці готові надати рішучу відсіч окупанту, який прийде на нашу землю».

 

 

 

 Читайте також: Порошенко закликав Зеленського перестати жити серіалами, бо внутрішні війни грають на руку ворогу​.

Зазначимо, що депутатська група «Партія «За майбутнє», в яку входить Ігор Гузь, часто синхронно голосує із «Слугами народу», фактично будучи з ними у неформальній коаліції. Як відомо, лідер «За майбутнє» Ігор Палиця є близьким до олігарха Ігоря Коломойського, який у свою чергу підтримує чинного главу держави Володимира Зеленського, зокрема за допомогою медіаресурсу.

Реклама Google

Telegram Channel