Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
«Тест Олени – це катастрофа»: на Олімпіаді на коронавірус захворіла капітан збірної України з біатлону

Оце так!

Фото obozrevatel.com.

«Тест Олени – це катастрофа»: на Олімпіаді на коронавірус захворіла капітан збірної України з біатлону

Лідер жіночої збірної України з біатлону Олена Білосюк (Підгрушна) заразилася коронавірусом на Олімпійських іграх у Пекіні

35-річна олімпійська чемпіонка Сочі-2014 отримала позитивний результат тесту зранку 2 лютого.

Про це у коментарі «Суспільному» розповів старший тренер жіночої команди Урош Велепець.

«Боялися цього з першого дня. Пішов «ефект доміно», хоча сподівалися, що проскочимо й далі будемо спокійні. Але сьогодні [заразився] перший спортсмен – Олена Білосюк.

Її готували практично цілий рік. Вона жертвувала цілим сезоном, щоб підготуватися до Олімпіади. Вночі у неї була висока температура, вранці трохи краще, але тест – позитивний», – журився словенський фахівець.

Від тренера перейшло на сервісмена, потім на фізіотерапевта.

«Тест Олени – це катастрофа. Вона жертвувала гонками цілий рік, пропускала старти. Часом хотіла бігти, але ми говорили, щоб готувалася до Олімпіади.

Провела кілька тренувань тут, випромінювала оптимізм – і ось. Чекаємо, хто буде наступним. Боїмося цього. Від тренера перейшло на сервісмена, потім на фізіотерапевта. Дівчата вже кілька днів без масажу, оскільки фізіотерапевт жіночої команди також на карантині», – описав ситуацію Велепець.

Поки що неясно, чи залишиться Білосюк у складі команди. У разі одужання та отримання негативних тестів вона зможе виступити в останніх гонках. А якщо ні, то її може замінити запасна – Анастасія Меркушина, яка в Китай не полетіла.

Перша біатлонна гонка на Олімпіаді у Пекіні відбудеться у суботу, 5 лютого.

Читайте також: Українська біатлоністка Алла Гиленко на зимових Олімпійських іграх у Пекіні виступатиме за Молдову.

Реклама Google

Telegram Channel