Олімпіада-2022: як виступили українці у перший день змагань

Максим Нікітін та Олександра Назарова.

Українські фігуристи розпочали виступи у кваліфікації командного турніру

4 лютого Україна розпочала виступи у кваліфікації командного турніру з фігурного катання, передає УНІАН.

10 країн змагались у трьох дисциплінах командного турніру - чоловіки, танці на льоду та спортивна пара. У танцях честь нашої країни захищав тандем Максима Нікітіна й Олександри Назарової. Вони набрали 64.08 бали і посіли дев'яту позицію. Гірше виступила лише німецька пара.

У турнірній таблиці командного турніру з фігурного катання Україна має дев'яту позицію і має 4 залікові пункти.

Брала участь у кваліфікації також українська спортивна пара - Артем Даренський та Софія Голіченко. Вони теж фінішували на 9-му місці з 53,65 бала.

Україна достроково втратила шанси на вихід у фінал командного турніру з фігурного катання. Іван Шмуратко через коронавірус не виступив у чоловічій дисципліні.

Інші українці чекають своїх виступів на Олімпіаді-2022.

Всього за роки незалежності Україна здобула на зимових Іграх 8 медалей: 3 золоті, 1 срібну та 4 бронзові.

У 2002 і 2010 роках збірна поверталася зі змагань без нагород.

На минулій Олімпіаді у нас була тільки одна нагорода - «золото» в лижній акробатиці від Олександра Абраменка.