Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
Імпортні «сири» на полицях українських крамниць – майже всуціль є безсоромним фальсифікатом

Немає слів...

Фото agronews.ua

Імпортні «сири» на полицях українських крамниць – майже всуціль є безсоромним фальсифікатом

Серед вітчизняної продукції підробок значно менше...

У супермаркетах під виглядом твердого сиру можна зустріти сирний продукт. Зовнішньо відрізнити натуральний сир від фальсифікату складно, але можливо. Експерти розповіли, яку інформацію шукати на етикетці сиру, щоб не потрапити у пастку несумлінних виробників. Про це повідомляє biz.today.ua, пише agronews.ua.

Перше, на що слід звертати увагу – це ціна. Для виготовлення 1 кг сиру потрібно 11 літрів молока. Собівартість продукту виходить близько 200 грн/кг.

Перше, на що слід звертати увагу – це ціна. Для виготовлення 1 кг сиру потрібно 11 літрів молока. Собівартість продукту виходить близько 200 грн/кг. Слід розуміти, що у супермаркетах натуральний сир коштуватиме не нижче 250 грн за кг. Все, що коштує дешевше – сирний продукт. Його відмінність від сиру полягає в тому, що замість вершків виробники використовують інші рослинні жири, які дешевші за вартістю. За словами експертів, українські виробники сирів преміум-сегменту рідко займаються підробкою, а серед імпортних сирів частіше можна зустріти фальсифікат.

Найчастіше на етикетці продукту є вся потрібна покупцю інформація. Якщо перед вами справжній сир, то на маркуванні має бути чітко написано, що це сир. Якщо там є напис «сирний» або «сироподібний», то перед вами – сирний продукт. До складу натурального сиру входить молоко, сіль, кисломолочні закваски, сичужний фермент. В сирному продукті міститься не більше 20% молока, решта інгредієнтів – крохмаль, кокосова олія, пальмова олія, білки рослинного походження, замінники молочного жиру.

Натуральний сир має пахнути молоком.

Натуральний сир має пахнути молоком. Навіть якщо до нього додані ще якісь консерванти та ароматизатори, все одно характерний молочний запах повинен бути присутній. У той самий час сирний продукт матиме хімічний кислуватий запах і присмак, а його консистенція буде «гумовою». Натуральний сир жорсткіший.

Читайте також: Як успішно купити чи орендувати землю: безкоштовне навчання для учасників аукціонів.

Реклама Google

Читайте також: На Волині водій іномарки протаранив іншу і втік.

Telegram Channel