Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
На подвір'я жителя Рівненщини прийшла незнайома бабуся й не змогла пояснити мету візиту (Фото)

Бережіть своїх рідних та піклуйтесь про них!

Ілюстративне фото Pixnio.

На подвір'я жителя Рівненщини прийшла незнайома бабуся й не змогла пояснити мету візиту (Фото)

Інцидент трапився у селі Батьків Дубенського району

Пенсіонерка не орієнтувалась на місцевості, не знала, як її звати та де вона проживає. Господар звернувся до правоохоронців.

Інспектори сектору реагування патрульної поліції відділення №2 (м. Радивилів) Дубенського райвідділу, які одразу приїхали на виклик, у дворі заявника побачили жінку похилого віку з палицею. При собі вона жодних документів не мала. На місці вдалося з’ясувати лиш те, що вона нетутешня — у цьому селі її не впізнавали. 

Жінка має розлади пам’яті, тож завдяки небайдужим громадянам вдалося встановити її місцепроживання та зв’язатися із її рідними.

Розуміючи, що пенсіонерка може проживати неподалік, оскільки пересувається із палицею і значну відстань подолати не змогла б, інспектори разом із нею поїхали у сусідні населені пункти. Саме в одному із них жінку і впізнали. Виявилось, що це 68-річна жителька села Немирівка, яке знаходиться орієнтовно за чотири кілометри від села Батьків.

Читайте також: Хлопчик пішки йшов у столицю шукати маму (Фото).

Жінка має розлади пам’яті, тож завдяки небайдужим громадянам вдалося встановити її місцепроживання та зв’язатися із її рідними. Пенсіонерку доставили додому та передали родичам. 

 
Джерело: Офіційний сайт Національної поліції.
Telegram Channel