11 лютого: результати виступів українців у Пекіні

Юлія Джима дуже старалася...

Фото REUTERS.

На жаль, знову без медалей...

Завершилися змагання 7-го дня зимових Олімпійських ігор-2022 у Пекіні.

У п'ятницю, 11 лютого, було розіграно сім комплектів медалей у семи видах спорту, повідомляє УНІАН.

Збірна України продовжує залишатися без медалей на зимових Іграх у столиці Китаю. Україну в цей день представляли 12 спортсменів. «Синьо-жовті» виступали в гірськолижному спорті, біатлоні, лижних гонках, стрибках з трампліну, скелетоні, бобслеї, а також шорт-треку, в якому Україна дебютує на зимових Олімпіадах.

Збірна України продовжує залишатися без медалей на зимових Іграх у столиці Китаю. Україну в цей день представляли 12 спортсменів.

Серед усіх результатів цього дня слід виділити виступ української біатлоністки Юлії Джими, який фінішувала на 8-й позиції в жіночому спринті.

Також відзначимо виступ українців Калініченка і Марусяка, які пройшли кваліфікацію на великому трампліні і виступлять в основних змаганнях.

Кращий український скелетоніст Владислав Гераскевич у фінальному протоколі показав 18-й результат.

Скелетон. Чоловіки. 4-й етап:

Серед результатів цього ігрового дня варто відзначити світовий рекорд, який встановив шведський ковзаняр Нільс ван дер Пул. Спортсмен показав результат 12.30,74 на дистанції 10 000 метрів.

Також варто відзначити норвезьку біатлоністку Марте Олсбю Ройселанд, яка виграла спринт з рекордним відривом. Вона випередила з найбільшим відривом в історії зимових Олімпіад - 30,9 секунди.

Великим досягненням у своїй кар'єрі відзначився фінський лижник Іво Нісканен, що став олімпійським чемпіоном у гонці на 15 км класикою з роздільним стартом. Для нього це третє олімпійське золото в кар'єрі.