
Існує досить великий вибір сучасного взуття для туристів та мисливців.
Екіпірування мисливця-початківця
Якщо у вас вже є всі необхідні документи та мисливська зброя, саме час подумати про екіпірування мисливця-початківця
Часто мисливське екіпірування здобувається поступово. Купити все та одразу для багатьох виходить досить накладно. Та й не потрібно це, якщо чесно. Краще купувати все під певну пору року. Тим більше, що усвідомлення багатьох речей приходить лише з практичним досвідом. Але ми все ж спробуємо дати деякі загальні рекомендації.
Аптечка
..Є кілька речей, які у вашому спорядженні мають бути обов'язково. Вирушаючи на полювання, потрібно брати похідну аптечку. Вона не займає занадто багато місця, зате в будь-якій ситуації може надати дуже цінну допомогу не тільки мисливцеві, а й людям, що його оточують.
До речі, бинт, джгут, знеболювальне, краще носити в кишені одягу. Бо мало що може статися з рюкзаком?
Одяг
Раніше першим екіпіруванням для багатьох були тілогрійки, ватяні штани, а у тих, кому пощастило – армійський камуфляж. Розумної альтернативи просто не було.
Навіть зараз щось із цього переліку речей можна легко знайти на базарі. Деякі торгові точки, що торгують «списаним» старим армійським спорядженням, на диво, все ще живі. На жаль, такий одяг, якщо чесно, вже вчорашній день. У ньому незручно ходити, він мокне під снігом та дощем, не може виводити піт, сковує рухи.
Сучасний одяг мисливця – це високотехнологічна і досить складна конструкція з погляду складу тканин, утеплювачів, мембран, дихаючих підкладок, крою і т.д.
Коштує все це не так вже й дешево, вимагає певного розуміння, що з чим, як і в яких випадках слід носити, але при правильному підході виправдовує себе на усі сто відсотків.
Взуття
Взуття – важлива частина екіпірування. Це комфорт та безпека. Про кросівки та кеди можна забути відразу. Це взуття не для лісу. Занадто вже легко можна поранити ноги.
Знову ж таки, класика – кирзові чоботи та берці, гумові чоботи.
Важливо, щоб ваші ноги були захищені, не мерзли і, бажано, щоб кудись відходив піт.
Знову ж таки, існує досить великий вибір сучасного взуття для туристів та мисливців. Аж до моделей з електрообігрівом. Якщо полювання захопить вас по-серйозному, варто буде з усім цим познайомитись і розібратися.
Рюкзак
Рюкзак повинен бути зручним, надійним і обов'язково містким. Достатній обсяг 30-40 л. Лямки бажано брати широкі та жорсткі, щоб не натирати плечі. Рекомендується купувати рюкзак із твердою спинкою.
Зброя
Рушницю краще носити в напівжорсткому чохлі, там вона не промокне і збережеться від механічних пошкоджень.
Ножів має бути щонайменше два. Один – невеликий складаний, за типом швейцарського, для різної дрібної роботи.
Інший – великий фіксований ніж для оброблення звіра та роботи по господарству.
Важливою деталлю сучасного екіпірування є і оптичний приціл. Брендові приціли – дорогі, безіменні «з переходу» – нікуди не годяться. Розумним варіантом є покупка бюджетного прицілу, від виробника із заявленим брендом та чітко сформованим модельним рядом. Наприклад, такі торгові марки, як T-Eagle, Vector Optics, Discovery, Bassel, які ще не «задерли носа», щоб робити націнки просто «за ім'я».
Але вже видають досить високу якість продукції. І обов'язково слід звертати увагу на те, на віддачу боєприпасу якої потужності розрахований цей приціл. Серйозні виробники завжди вказують на цю інформацію. Пам'ятайте, що приціл, встановлений на зброю більш потужну, ніж дозволяє його міцність, просто вийде з ладу через кілька пострілів. Звичайно, тут діє правило «чим міцніший, тим дорожчий». Діватися нікуди – скупий платить двічі.
Джерело - https://grandway.ua/catalog/optika/pricely/
