
Не допускайте до того, щоб вам завдали шкоди здоров'ю, або й життю.
«У нашому місті буде ще гірше», - мер Луцька попередив мародерів (Відео)
Ігор Поліщук зазначив, що покарання буде ще жорсткішим, ніж в інших містах
Луцький міський голова Ігор Поліщук пригрозив жостким покаранням мародерам, яких затримуватимуть у місті. За його словами, Луцьк постійно патрулюють правоохоронці та учасники батальйону оперативного реагування, вони контролюють, аби у місті не було мародерів, передає Захід.нет.
У ранковому зверненні 2 березня Ігор Поліщук зазначив, що наразі ситуація в місті залишається контрольованою, а всі служби, які забезпечують життєдіяльність міста, продовжують працювати.
Застерігаю вас, ви бачите, що відбувається з мародерами в інших містах. У нашому місті буде ще гірше!
«Звертаюсь до тих, хто хоче посягнути на чуже майно, користуючись тим, що люди зараз виїхали за кордон або в іншу область. Ні для кого не секрет, що сьогодні пустує багато квартир і багато будинків. Застерігаю вас, ви бачите, що відбувається з мародерами в інших містах. У нашому місті буде ще гірше! Тому що у нас патрулює місто батальйон оперативного реагування, патрулюють добровольці, поліція і муніципальна варта. Не допускайте до того, щоб вам за вашу спробу мародерства завдали шкоди здоров'ю, або й життю», – зазначив Ігор Поліщук.
Читайте також: Мер Луцької громади розповів, чи треба ще коктейлі і про світло (Відео)
