Курси НБУ $ 36.57 € 37.30
Порошенко: світ має знати правду про страшні злочини Путіна проти українського народу (Відео)

«Це геноцид українського народу...»

Фото eurosolidarity.org.

Порошенко: світ має знати правду про страшні злочини Путіна проти українського народу (Відео)

Росія — міжнародний злочинець, який має бути ізольований від усього цивілізованого світу – пише у Facebook п’ятий Президент Петро Порошенко. Він закликає світ зупинити Путіна

«Сьогодні я щогодини веду переговори з усім світом для того, щоб вони знали достеменно всю правду злочинів проти людяності, які вчиняє Путін. Це геноцид українського народу», – пише лідер «Європейської Солідарності».

«Зараз російські військові стають добривом для нашої родючої української землі. А ті, хто виживе — їх будуть судити», – переконаний Порошенко.

Якщо Путіна не зупинити — він знищить цивілізований світ.

«Країна-терорист має понести найсуворіше покарання за розбомблений Харків і Маріуполь, Херсон і Суми, Охтирку, Миколаїв та Чернігів. Нелюди нанесли удари по Бабиному Яру в Києві. По Майдану Свободи в Харкові. Зрівняли з землею Сартану, Васильків, Щастя, Бородянку, Толмаківку… Погрожують зруйнувати пам’ятник ЮНЕСКО Софію Київську та нищать Чернігівський Бабінець», – зазначає п’ятий Президент.

«Російський агресор використовує термобаричні та вакуумні боєприпаси, касетні бомби проти дитячих садочків, пологових будинків, лікарень, шкіл та житлових комплексів. Бере в заручники дітей та жінок та виставляє перед колонами своєї техніки. Не дає «зелений коридор» для евакуації онкохворих та дітей», – обурюється Порошенко.

«Якщо Путіна не зупинити — він знищить цивілізований світ», – пише п’ятий Президент України.

«Нас можна вбити, але ми не здамося за жодних умов, бо з нами правда! З нами Бог!», – резюмує Порошенко.

Читайте також: Порошенко закликав Європейську народну партію підтримати вступ України до ЄС та надання ПДЧ в НАТО.

Telegram Channel