TikTok призупиняє роботу в Росії
Соціальна мережа TikTok тимчасово припиняє роботу в Росії через закон про «фейки»
Про це компанія оголосила у Twitter, пише «Газета по-українськи».
«TikTok – це платформа для творчості та розваг, яка може стати джерелом полегшення зв'язку між людьми під час війни, коли люди стикаються з величезною трагедією та ізоляцією. Проте безпека наших співробітників і користувачів залишається нашим найвищим пріоритетом.
Ми продовжуватимемо оцінювати обставини, що розвиваються в Росії, щоб визначити, коли ми можемо повністю відновити наші послуги.
У світлі нового російського закону про фейкові новини, у нас немає іншого вибору, окрім як призупинити пряму трансляцію та новий контент у нашому відеосервісі, поки ми розглянемо наслідки цього закону для безпеки. Це не вплине на нашу службу обміну повідомленнями в програмі.
Ми продовжуватимемо оцінювати обставини, що розвиваються в Росії, щоб визначити, коли ми можемо повністю відновити наші послуги», - повідомила компанія.