Вистоїмо!
Мета росіян – вбити якнайбільше цивільних, – голова Луганської ОВА
Ситуація на Луганщині важка – росіяни обстрілюють всю територію, яка підконтрольна Україні. Ворог намагається зібрати війська для того, щоб взяти Сєвєродонецьк і зробити прорив на Рубіжному
Про це в ефірі 24 каналу розповів глава Луганської ОВА Сергій Гайдай. Він повідомив, що українські захисники дають гідну відсіч російським окупантам.
Армія з армією не воює. Воюють росіяни, орки, з цивільним населенням, обстрілюють не воєнні об'єкти, а цивільне житло – критичну інфраструктуру.
Загарбників вбивають сотнями, декілька десятків взяли в полон. Сергій Гайдай повідомив, що в полоні фактично остання мобілізація – ті люди, яких окупанти хапали на вулиці, давали їм автомати і казали «або ми вас вб'ємо тут, або йдіть і воюйте з Україною».
Росіяни воюють з цивільними, – Гайдай.
«Армія з армією не воює. Воюють росіяни, орки, з цивільним населенням, обстрілюють не воєнні об'єкти, а цивільне житло – критичну інфраструктуру. Мета у них така – чим більше вб'ють цивільних, тим більше буде паніки і «почнуть самі звертатись» до української влади, щоб зупинили війну», – сказав Гайдай.
Голова Луганської обласної військової адміністрації зазначив, що на окупованих територіях росіяни підходять до чоловіків і заявляють, що або ті записують звернення, що «раді зустріти рускій мір», або їх відправляють воювати проти України».
Водночас чоловіків з окупованих територій росіяни відправляють «воювати» без бронежилетів та каски – один автомат, 2 магазини, сказав Сергій Гайдай.
Останні новини війни:
- У Києві окупанти обстріляли завод «Антонова» та багатоповерхівку.
- Під завалами біля телевежі на Рівненщині шукають потерпілих.
- В Україні почали використовувати технологію для розпізнавання облич російських окупантів.
- Безпілотник, який впав у Хорватії, ніс 120-кілограмову авіабомбу.
- Під завалами біля телевежі на Рівненщині шукають потерпілих.
- За добу в Чернігові зафіксовано вісім пожеж через обстріли та бомбардування, 226 населених пунктів без світла – голова ОВА.
- Кількагодинні повітряні тривоги та авіаудари: як минула ніч в регіонах.
- У результаті війни Росії проти України загинули 90 дітей.
- Російські фашисти викрали у Бердянську священника.
- Обстріл телевежі на Рівненщині: відомо, коли відновлять покриття Т2 та радіо.
- «Я попереджав НАТО, що Росія піде на нас війною, тепер кажу, що війна піде на ниха», – Зеленський.
- «Україна для них – просто мішень», – Зеленський вкотре звернувся до українців.
- Рашисти обстріляли Донецьк з установок «Точка-У» (Відео).
- На Волині відкрили 12 кримінальних справ проти зрадників і російських агентів.
- «Недоумки підірвали частину боєприпасів на майданчику Запорізької АЕС», - Енергоатом.
- Показали наслідки обстрілу ракетами телевежі на Рівненщині (Фото).
Усі новини російсько-української війни – тут.