Вистоїмо!
«Це означатиме третю світову війну»: Зеленський допустив провал переговорів із Путіним і розповів про наслідки
Зеленський готовий до переговорів з путіним
Президент України Володимир Зеленський заявив, що готовий до переговорів з російським главою володимиром путіним, який розв'язав війну в Україні, для миру, але вважає, якщо вони зазнають невдачі, це означатиме, третю світову війну.
Про це Зеленський сказав в інтерв'ю CNN, передає ТСН.
Ми завжди наполягали на переговорах. Ми завжди пропонували діалог, пропонували рішення для миру. І я хочу, щоб мене зараз почули всі, особливо в Москві.
«Я готовий до переговорів з ним (Путіним). Я був готовий протягом останніх двох років. І я думаю, що без переговорів ми не можемо завершити цю війну. Я думаю, що ми повинні використовувати будь-який формат, будь-який шанс, щоб мати можливість вести переговори, можливість розмовляти з Путіним. Але якщо ці спроби не вдадуться, це означатиме, третю світову війну», — сказав глава держави.
Зеленський закликав продовжити переговори з РФ, попередивши, що в іншому випадку втрати Росії будуть величезними.
«Ми завжди наполягали на переговорах. Ми завжди пропонували діалог, пропонували рішення для миру. І я хочу, щоб мене зараз почули всі, особливо в Москві. Настав час зустрітися. Час поговорити. Настав час відновити територіальну цілісність і справедливість для України», - сказав президент України.
Останні новини війни:
- Орли лукашенка будуть помирати в Україні з червоними пов’язками (Фото, відео).
- Катували колегу, щоб дізнатися воєнну інформацію: стали відомі імена зрадників серед керівництва «Укроборонпрому».
- Із загону російських десантників під Києвом вижив лише один (Відео).
- «Полковнику ніхто вже не напише»: Збройні сили України ліквідували аж двох командирів за добу.
- Заступник командира полку Азов розповів про ситуацію у Маріуполі.
- Обстріли Харкова: вночі окупанти вбили декількох дорослих та дитину.
- На Сумщині росіяни розстріляли родину, яка розвозила хліб.
- Російська еліта розглядає можливість отруєння, раптову хворобу та інші «прикрі випадковості» для відсторонення путіна.
- Мародери грабували будинок загиблого захисника: їх «виховували» всім селом (Відео).
- Майже 500 танків: свіжі дані про втрати рашистів.
- Російські гімнастки «замазали» символ окупантів на своїх фото з концерту на підтримку війни.
- Як Гітлер: Путін та Шойгу хочуть залучити до війни проти України неповнолітніх.
- В окупованому Бердянську російські фашисти почали бити учасників українського мітингу (Відео).
- Росія не полишає спроб убити Зеленського: в Україну прибувають нові бойовики.
Усі новини російсько-української війни – тут.