Згрібають всіх.
Жителів Криму мобілізують на війну, чоловіки намагаються залишити півострів
Чоловікам призовного віку доводиться прямувати через РФ до третіх країн
В окупованому Росією Криму відбувається мобілізація для участі у війні. Чоловіки призовного віку намагаються виїхати з півострова через РФ.
Про це повідомили у Представництві президента України в АР Крим 26 березня.
Чоловікам у Криму активно надходять повістки та громадян продовжують мобілізувати на війну.
«Представництву надходить інформація, що чоловікам у Криму активно надходять повістки та громадян продовжують мобілізувати на війну. У зв’язку із цим, чоловіки призовного віку намагаються виїхати з території півострова», – йдеться у повідомленні.
Там зазначили, що вартість авіасполучення через територію Росії є досить дорогою і варіантів виїзду не так багато у зв’язку із санкціями. Тож чоловіки виїжджають автомобілями через територію РФ до третіх країн.
Окрім того, окупаційні адміністрації Криму готуються до проведення чергової призовної кампанії, яка вже традиційно має стартувати у квітні. Поява відповідного указу президента РФ Володимира Путіна очікується наприкінці березня.
Останні новини війни:
- У Маріуполі окупант вистрелив в обличчя дитині (Відео).
- Польща може ввести війська на Волинь, щоб захистити від білорусів (Відео).
- Ядерна кнопка путіна може бути не такою страшною?
- Володимир Зеленський в інтерв’ю найбільшій газеті Італії: «Кожен з нас президент і кожен з нас воїн. Ми всі будемо битися – до останнього».
- «Розконсервована» техніка Росії – розкрадена, а командир танкового полку застрелився.
- «Люди не повинні боятися свого уряду»: Anonymous виклали в мережу базу Центробанку Росії та звернулися до путіна.
- Reuters: Росія змінила плани – тепер хоче загарбати схід, а не Київ.
- Варшава може претендувати на Калінінград, окупований росією 1945 року, – польський генерал.
- «Вони різали свиней, знущались над псом і стріляли постійно з гаубиці»: історія порятунку чернігівського фермера.
- 14 бригада опублікувала третю, заключну частину щоденника орка Андрюші.
Усі новини російсько-української війни – тут.