Дуже важлива допомога.
Франція передала Україні 21 машину швидкої допомоги
На контрольно-пропускному пункті «Порубне» Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен передав нашій державі 21 карету швидкої допомоги
Про це повідомляє Чернівецька обласна військова адміністрація, передає Укрінформ.
«Французький народ дуже емоційно сприймає ситуацію, у якій опинилося цивільне населення українських міст і готовий зробити усе, щоб допомогти. Нині наше посольство працює в Україні, поруч із вами», – сказав Етьєн де Понсен.
Французький народ дуже емоційно сприймає ситуацію, у якій опинилося цивільне населення українських міст і готовий зробити усе, щоб допомогти.
Зазначається, що у найближчі тижні французи організують наступні транші допомоги відповідно до тих конкретних потреб, які надійдуть від української сторони. Працюватимуть передані автомобілі у регіонах, де тривають бойові дії.
Читайте також: Боріс Джонсон стримав слово. В Україну прибувають зенітні ракетні комплекси Starstreak.