Курси НБУ $ 44.81 € 51.86
У районах Харкова фіксують міни сповільненої дії: людей закликають не брати їх до рук

Міни виявили на подвір'ях та вулицях.

Фото: телеграм Олега Синєгобува.

У районах Харкова фіксують міни сповільненої дії: людей закликають не брати їх до рук

Російські воєнні злочинці вдалися до чергового підступного кроку

Окупанти використовують міни сповільненої дії, які вже зафіксували у декількох районах Харкова.

Про це повідомив в телеграм Олег Синєгубов.

У понеділок, 11 квітня, стало відомо, що окупанти дистанційно закинули у Харків міни сповільненої дії. Такі міни можуть вибухнути в будь-який момент.

Глава Харківської ОВА Олег Синєгубов, що такі міни фіксують у різних районах Харкова. За його словами, вибухові пристрої виявили в Індустріальному, Київському, Немишлянському та інших районах Харкова.

Олег Синєгубов також описав боєприпаси. Вони з пластиковим корпусом, невеликого розміру, вагою близько 1,5 кілограм.

Міни сповільненої дії у Харкові фіксують на подвір'ях житлових будинків та вулицях. Наразі рятувальники продовжують виявляти такі міни та ліквідовувати їх.

Міни сповільненої дії у Харкові фіксують на подвір'ях житлових будинків та вулицях. Наразі рятувальники продовжують виявляти такі міни та ліквідовувати їх.

У Харківській ОВА закликали мешканців міста у жодному разі не брати такі боєприпаси в руки, не підходити до них та не намагатися ліквідувати самостійно.

У випадку виявлення вибухонебезпечного предмета потрібно негайно викликайте рятувальників за номером 101.

Також харків'ян просять без потреби не виходити з укриттів, оскільки міна в будь-який момент може вибухнути.

 

 

 

 

 

Telegram Channel