Курси НБУ $ 38.42 € 41.72
Держприкордонслужба повідомила деталі спецоперації зі знищення «Москви» (Відео)

Піратів під триколором у Чорному морі наздогнала карма.

Фото: Главком.

Держприкордонслужба повідомила деталі спецоперації зі знищення «Москви» (Відео)

Шторм не дозволяв росіянам провести спокійно рятувальну операцію, ані евакуювати екіпаж

Рашисти, які неодноразово обстрілювали цивільні судна та перешкоджали рятувальним операціям, мають розплату за всі гріхи. Ось, приміром коли порятунок знадобився екіпажу рашистського корабля «Москва», навіть природа була проти.

Про це повідомила Державна прикордонна служба України.

«Влучання призвело до здетонування боєкомплекту і почалась боротьба за живучість. Ми спостерігали за тим, як інші кораблі намагалися надати допомогу, але навіть сили природи були на боці України. Тому що шторм не дозволяв ані провести спокійно рятувальну операцію, ані евакуювати екіпаж. Ураження були настільки серйозними, що боєздатність корабля була втрачена», - розповіла сьогодні на брифінгу пані капітан першого рангу Морської охорони Держприкордонслужби Наталя Гуменюк – начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил охорони та оборони півдня України. 

 Іншим рашистам, які вчиняють воєнні злочини в Україні також варто врахувати, що розплата за скоєне неодмінно настане.

У ДПСУ додали, що іншим рашистам, які вчиняють воєнні злочини в Україні також варто врахувати, що розплата за скоєне неодмінно настане.

«Хтось піде на концерт Кобзона за курсом російського корабля, а хтось потрапить на лаву підсудних», – наголосили прикордонники.

 

Останні новини війни:

Усі новини російсько-української війни – тут. 

Telegram Channel